czwartek, 17 września 2015

Candy - ogłoszenie wynikówDługo trzymałam was w niepewności, a to głownie dlatego, że chciałam wymyślić jakiś kreatywny sposób losowania. Był to jednak tydzień, w którym w pracy musiałam wznieść się na wyżyny elastyczności i kreatywności, więc po godzinach kiepsko było u mnie z dobrymi pomysłami. Ostatecznie pozwoliłam sobie odpocząć intelektualnie i powierzyć zadanie losowania specjalnie do tego wymyślonemu narzędziu. Znalazłam więc generator liczb losowych na stronie losowe.pl i powierzyłam mu niezwykle odpowiedzialne zadanie wyłonienia szczęśliwych ogrodniczek, które już niedługo będą mogły cieszyć się  nasionkami z królewskich ogrodów Andaluzji.

Przypisałam wam numerki zgodnie z kolejnością zgłoszeń:
1. Maszka
2. Ankha
3. Sylwia S
4. Dorota von Cologne
5. Zielonooka
6. bZuzia 
7. Wyplatanki

A oto wyniki:

Nasionka z historycznych ogrodów Alhambra Generalife powędrują do Ani, zaś królewska malwa z ogrodów Alcázar w Sevilli do Doroty. Serdecznie gratuluję! Wyślijcie mi proszę swoje adresy na aga.felice@gmail.com. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy pochwalicie się co z tych nasionek wyrosło.
 

9 komentarzy:

 1. Aaaaaa!!! Kocham losowe.pl :D Ale radocha! Mam nadzieję, że roślinki się udadzą. Jeśli tylko doczekam się z nich dalszych nasionek, to chętnie się wówczas podzielę :)
  I gratulacje dla Dorotki - ale mamy fajnie, prawda? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciebie to chyba te losowania lubią.. :)

   Usuń
  2. Ale nam się Aniu udało!!! ;))))))))

   Usuń
 2. Oj, było blisko bo po 2 i 4 pewnie następne było by 6 ;) Gratulacje dla dziewczyn!!! Kwiatki w pełnej krasie będę podziwiała u dziewczyn na blogach :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie może być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Czyżbym coś wreszcze wygrała???
  Zeby mnie głowa nie bolała, to bym otworzyła teraz butelkę Hugo...hihi!
  Zaraz będę pisać maila.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli malwy powędrują z Andaluzji przez Kraków do Kolonii. To się pięknie wpisuje w projekt Nomad Garden :)

   Usuń