środa, 9 lipca 2014

Pada

No i co tu robić w taką pogodę?
Nuuuuuda...Nawet programy ogrodnicze mało mnie dziś interesują.
To może zrobię pranie...... ręczne.
Albo po prostu się zdrzemnę. W końcu od czasu do czasu należy mi się trochę odpoczynku


9 komentarzy:

 1. Ha ha ha... Zdjęcie na pudełku - bezcenne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak to właśnie ostatnio wygląda :) Pieskie życie kota.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest uroczo znudzony. Moje mają trochę atrakcji w ogrodzie. A to jaszczurka a to motylek. Ale bywa ,że nie wiedzą co z sobą zrobić i też wymyślają różne pozycje. Z tą pralką to trochę niebezpieczne , podobnie jak ze zmywarką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozbrajający jest.A nie chciałabyś mu sprawić towarzystwa ? Nie nudziłby się. Uważaj na tą pralkę i na zmywarkę też .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, od czasu wizyty Luny w pralce trzymam ją z daleka od tego miejsca. Oczywiście zmywarce też się uważnie przyglądała. Ach te koty i ich eksploratorskie zapędy... Uwielbiam to ich zaciekawienie światem - zupełnie jak u małych dzieci. U nas ostatnio gonienie za motylkami i wszelkimi stworzeniami latającymi też jest na topie, zwłaszcza od czasu,kiedy budleja zakwitła i tyle motyli nas odwiedza. Atrakcji jej nie brakuje, nie mówiąc już o nawiązywaniu przez ogrodzenie kontaktów z sąsiadami i nawet z ich psami. Bardzo uspołeczniony kociak :)

   Usuń
 5. Ah, how sweet pickle you've got! It is very cute!

  OdpowiedzUsuń
 6. Sesja zdjęciowa z kotem kupiła mnie z miejsca ;) Kocur cudnie znudzony :) Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatni weekend, przy tych tropikalnych temperaturach, kocie znudzenie i senność osiągnęły swoje apogeum. Ciepło, czy zimno, mokro czy upalnie, rozpieszczone koty to mają klawe życie :) Pozdrawiam Cie Maszko równie ciepło..

   Usuń